Čas na serveru 20:01:30

Karel Langer
Rozkvetlý den

Id: 311805

Rozkvetlý den

  •  / Rozkvetlý den / Karel Langer

olej/karton, rozměr 63 x 72 cm, značeno vlevo dole, malba drobně poškozena, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 6492x

Vyvolávací cena:

85 000

Účastníci: 18

Příhozy: 78