Čas na serveru 09:16:18

Karel Langer
Rybník v lese

Id: 106001

Rybník v lese

  •  / Rybník v lese / Karel Langer

olej/plátno, rozměr 98 x 71 cm, nesignováno, velmi raná práce, plátno v minulosti protrženo, neodborně restaurováno viz foto, nerámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3795x

Vyvolávací cena:

36 500

Příhozy: 48