Čas na serveru 08:29:40

Karel Langer
Snopy

Id: 376402

Snopy

  •  / Snopy / Karel Langer
  •  / Snopy / Karel Langer
  •  / Snopy / Karel Langer

olej/plátno/karton, rozměr 47 x 52 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 970x

Vyvolávací cena:

16 000