Čas na serveru 11:31:07

Karel Langer
Vodní zatočiny

Id: 324002

Vodní zatočiny

  •  / Vodní zatočiny / Karel Langer

olej/karton, rozměr 34,5 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 2329x

Vyvolávací cena:
3 800

35 000

Příhozy: 58