Čas na serveru 16:38:39

Karel Langer
Z Podkrkonoší

Id: 275401

Z Podkrkonoší

  •  / Z Podkrkonoší / Karel Langer

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 8235x

Vyvolávací cena:

26 000