Čas na serveru 23:32:43

Karel Langer
Zahraní slavnost

Id: 312901

Zahraní slavnost

  •  / Zahraní slavnost / Karel Langer

olej/plátno, rozměr ve výřezu 20 x 17 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, majitelem pravost konzultována s PhDr. Šárkou Leubnerovou

zobrazeno: 45036x

Vyvolávací cena:

10 000