Čas na serveru 11:57:14

Karel Laštovka
Berührungen

Id: 226601

Berührungen

  •  / Berührungen / Karel Laštovka

olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, značeno monogramem vpravo dole, popsáno na zadní straně, lehce poškozený rám

zobrazeno: 2585x

Vyvolávací cena:

43 000