Čas na serveru 01:20:39

Karel Laštovka
Bez názvu

Id: 1984

Bez názvu

  •  / Bez názvu / Karel Laštovka

litografie/papír, č. 32/100, rozměr ve výřezu 64,5 x 47,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1229x

Vyvolávací cena:

1 700