Čas na serveru 11:19:29

Karel Laštovka
Bez názvu

Id: 2115

Bez názvu

  •  / Bez názvu / Karel Laštovka

litografie/papír, č. 28/50, rozměr ve výřezu 66 x 50 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1406x

Vyvolávací cena:

2 600