Čas na serveru 15:30:31

Karel Laštovka
Dívka

Id: 337803

Dívka

  •  / Dívka / Karel Laštovka
  •  / Dívka / Karel Laštovka
  •  / Dívka / Karel Laštovka

olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno vlevo dole, drobné otřeniny v malbě, oděrky na rámu

zobrazeno: 3776x

Vyvolávací cena:

155 000

Příhozy: 81