Čas na serveru 10:16:38

Karel Laštovka
Dotyk

Id: 113401

Dotyk

  •  / Dotyk / Karel Laštovka
  •  / Dotyk / Karel Laštovka
  •  / Dotyk / Karel Laštovka
  •  / Dotyk / Karel Laštovka

olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, signováno monogramem vpravo dole, obraz ve zcela původním stavu, oděrky na autorském rámu

zobrazeno: 1579x

Vyvolávací cena:
9 500

49 000