Čas na serveru 00:33:14

Karel Laštovka
Hamlet

Id: 226602

Hamlet

  •  / Hamlet / Karel Laštovka
  •  / Hamlet / Karel Laštovka
  •  / Hamlet / Karel Laštovka

olej/plátno, rozměr 99 x 80 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

zobrazeno: 1750x

Vyvolávací cena:
12 000

52 000

Příhozy: 48