Čas na serveru 19:40:04

Karel Laštovka
Konvolut dvou kusů

Id: 23301

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Karel Laštovka

litografie/papír, 1) Dívka v růžovém, velikost tisku 48,5 x 37 cm, signováno vpravo do, vlevo dole č. 32/100, paspartováno, zaskleno; 2) Dívka v zeleném, velikost tisku 59,5 x 43,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 45/100, zaskleno

zobrazeno: 2076x

Vyvolávací cena:

4 100