Čas na serveru 01:29:18

Karel Laštovka
Melancholie

Id: 1467

Melancholie

  •  / Melancholie / Karel Laštovka

olej/sololit, rozměr 70 x 49 cm, signováno vlevo dole, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2339x

Vyvolávací cena:
9 500

9 500

15.10.2014, 20:57:00

21.9.2014 23:14 9 500 Kč