Čas na serveru 23:51:05

Karel Laštovka
Milenci

Id: 57601

Milenci

  •  / Milenci / Karel Laštovka
  •  / Milenci / Karel Laštovka
  •  / Milenci / Karel Laštovka

olej/plátno, rozměr 99 x 69 cm, signováno monogramem vlevo dole, autorsky rámováno, původní stav

zobrazeno: 2032x

Vyvolávací cena:
14 000

53 000