Čas na serveru 14:57:51

Karel Laštovka
Očekávání

Id: 362603

Očekávání

  •  / Očekávání / Karel Laštovka

olej/plátno, rozměr 90 x 81 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítek, oděrky na rámu

zobrazeno: 6854x

Vyvolávací cena:

76 000

Příhozy: 58