Čas na serveru 21:33:53

Karel Laštovka
Proměny I.

Id: 226610

Proměny I.

  •  / Proměny I. / Karel Laštovka

olej/plátno, rozměr 125 x 105 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 1002x

Vyvolávací cena:
14 000

105 500

Příhozy: 89