Čas na serveru 10:25:56

Karel Laštovka
Proměny II.

Id: 226609

Proměny II.

  •  / Proměny II. / Karel Laštovka

olej/plátno, rozměr 125 x 105 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 1222x

Vyvolávací cena:
14 000

74 000

Příhozy: 65