Čas na serveru 07:22:39

Karel Laštovka
Rozhovor

Id: 2147

Rozhovor

  •  / Rozhovor / Karel Laštovka
  •  / Rozhovor / Karel Laštovka
  •  / Rozhovor / Karel Laštovka
  •  / Rozhovor / Karel Laštovka

olej/plátno, rozměr plátna 51 x 72 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2557x

Vyvolávací cena:
9 500

26 000