Čas na serveru 04:56:09

Karel Laštovka
Těla

Id: 226603

Těla

  •  / Těla / Karel Laštovka
  •  / Těla / Karel Laštovka
  •  / Těla / Karel Laštovka

olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 4650x

Vyvolávací cena:
12 000

63 000