Čas na serveru 00:19:07

Karel Laštovka
Těla

Id: 226603

Těla

  •  / Těla / Karel Laštovka
  •  / Těla / Karel Laštovka
  •  / Těla / Karel Laštovka

olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 3756x

Vyvolávací cena:
12 000

63 000