Čas na serveru 08:41:10

Karel Laštovka
Tváře

Id: 226607

Tváře

  •  / Tváře / Karel Laštovka
  •  / Tváře / Karel Laštovka
  •  / Tváře / Karel Laštovka

olej/plátno, rozměr 75 x 55 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 4968x

Vyvolávací cena:
10 000

77 000

Příhozy: 52