Čas na serveru 07:35:46

Karel Laštovka
Údolí ticha

Id: 226605

Údolí ticha

  •  / Údolí ticha / Karel Laštovka

olej/plátno, rozměr 81 x 65 cm, značeno vpravo dole, značně poškozený rám

zobrazeno: 1128x

Vyvolávací cena:
14 000

82 000