Čas na serveru 09:35:09

Karel Laštovka
Vzpomínky na paní Hegerovou

Id: 2055

Vzpomínky na paní Hegerovou

  •  / Vzpomínky na paní Hegerovou / Karel Laštovka

olej/plátno, rozměr plátna 100 x 70 cm, signováno vpravo dole, drobně vyplatčené plátno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3405x

Vyvolávací cena:
25 000

62 000