Čas na serveru 12:31:37

Karel Laube
Motiv z venkova

Id: 245701

Motiv z venkova

  •  / Motiv z venkova / Karel Laube

olej/plátno, rozměr 38 x 43 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám,po

zobrazeno: 1739x

Vyvolávací cena:
400

4 700