Čas na serveru 08:48:41

Karel Laube
Snopy

Id: 57

Snopy

  •  / Snopy / Karel Laube
  •  / Snopy / Karel Laube
  •  / Snopy / Karel Laube

rozměr plátna 71 x 94 cm, olej/plátno, signováno PD, původní stav, drobné oděrky na malbě

zobrazeno: 4301x

Vyvolávací cena:

11.9.2012, 20:25:00

11.9.2012 20:24 5 000 Kč