Čas na serveru 11:24:23

Karel Laube
Snopy

Id: 104004

Snopy

  •  / Snopy / Karel Laube
  •  / Snopy / Karel Laube
  •  / Snopy / Karel Laube

olej/plátno, rozměr 67 x 97 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, lehce zvlněné plátno

zobrazeno: 1527x

Vyvolávací cena:
1 200

1 400