Čas na serveru 21:28:31

Karel Liebscher
Cihelna za Košířemi

Id: 1779

Cihelna za Košířemi

  •  / Cihelna za Košířemi / Karel Liebscher

olej/karton, rozměr 14,5 x 28 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně datováno 1905, popis, obraz i rám v původním dobrém stavu

zobrazeno: 2807x

Vyvolávací cena:
7 500

36 000