Čas na serveru 18:37:23

Karel Liebscher
Daleký pohled

Id: 86011

Daleký pohled

  •  / Daleký pohled / Karel Liebscher

olej/plátno, nesignováno, rozměr 47,5 x 66 cm, v minulosti pravděpodobně restaurováno, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně potvrzení originality Boženou Liebscherovou, PO, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1428x

Vyvolávací cena:
7 000

11 000