Čas na serveru 19:20:44

Karel Liebscher
Krajina s rybníkem

Id: 121809

Krajina s rybníkem

  •  / Krajina s rybníkem / Karel Liebscher

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 25 x 37 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 821x

Vyvolávací cena: