Čas na serveru 00:16:38

Karel Liebscher
Lekníny

Id: 330803

Lekníny

  •  / Lekníny / Karel Liebscher
  •  / Lekníny / Karel Liebscher
  •  / Lekníny / Karel Liebscher

olej/plátno, rozměr malby 36 x 61 cm, značeno vlevo dole, obraz rentoilován, na povrchu lokálně poškozen, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 10797x

Vyvolávací cena:

32 000

Účastníci: 19