Čas na serveru 18:59:09

Karel Liebscher
Městečko

Id: 115910

Městečko

  •  / Městečko / Karel Liebscher

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 28 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1015x

Vyvolávací cena:

8 000