Čas na serveru 03:51:26

Karel Liebscher
Motiv ze Slovenska

Id: 324501

Motiv ze Slovenska

  •  / Motiv ze Slovenska / Karel Liebscher

olej/plátno/karton, rozměr 23 x 29 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1166x

Vyvolávací cena:

19 500