Čas na serveru 01:13:54

Karel Liebscher
Motiv ze Švýcarska

Id: 344501

Motiv ze Švýcarska

  •  / Motiv ze Švýcarska / Karel Liebscher

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 29 x 21 cm, značeno vlevo dole, obraz publikován v knize Švýcarsko viz foto, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2285x

Vyvolávací cena:

17 511