Čas na serveru 11:44:45

Karel Liebscher
Podzimní les

Id: 23401

Podzimní les

  •  / Podzimní les / Karel Liebscher

olej/dřevo, rozměr 26 x 33,5 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, drobné oděrky v malbě, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

zobrazeno: 2365x

Vyvolávací cena:
14 000

26 000