Čas na serveru 19:09:48

Karel Liebscher
Trosky hradu na kopci

Id: 278608

Trosky hradu na kopci

  •  / Trosky hradu na kopci / Karel Liebscher

olej/plátno, rozměr 24,5 x 33 cm, značeno a nečitelně popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, jedná se pravděpodobně o studii k lunetám v Národním divadle

zobrazeno: 664x

Vyvolávací cena:
2 200

23 300

Příhozy: 65