Čas na serveru 18:48:30

Karel Liebscher
Z Abazzie

Id: 195102

Z Abazzie

  •  / Z Abazzie / Karel Liebscher

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 10 x 21 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1069x

Vyvolávací cena:

6 000