Čas na serveru 18:35:17

Karel Liebscher
Zlomená borovice

Id: 50701

Zlomená borovice

  •  / Zlomená borovice / Karel Liebscher

nesignováno, olej/plátno/deska, rozměr 17 x 12 cm, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1788x

Vyvolávací cena:

10 000