Čas na serveru 23:04:22

Karel Ludvík Klusáček
Osud talentu v Čechách

Id: 434128

Osud talentu v Čechách

  •  / Osud talentu v Čechách / Karel Ludvík Klusáček

tuš/papír, rozměr ve výřezu 29 x 41,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 605x

Vyvolávací cena:

7 500