Čas na serveru 07:53:45

Karel Malich
Bez názvu

Id: 335415

Bez názvu

  •  / Bez názvu / Karel Malich
  •  / Bez názvu / Karel Malich
  •  / Bez názvu / Karel Malich

pastel/papír, rozměr listu 30 x 23 cm, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno v kazetě

zobrazeno: 6441x

Vyvolávací cena:

31 000