Karel Malich
Bez názvu
Id: 499301
pastel/papír, rozměr listu cca 43 x 36,5 cm, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno, rámováno, pochází z pozůstalosti významné české historičky umění PhDr. Jany Orlíkové Brabcové
zobrazeno: 3517x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
17 500 Kč
2024,05-1,14,20,54,00
minimální příhoz 500 Kč