Čas na serveru 03:15:36

Karel Malich
Lochkov

Id: 670

Lochkov

  •  / Lochkov / Karel Malich
  •  / Lochkov / Karel Malich
  •  / Lochkov / Karel Malich
  •  / Lochkov / Karel Malich

litografie/papír, rozměr tištěné části 42,5 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1959, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 3595x

Vyvolávací cena:
1 200

7 500