Čas na serveru 06:14:46

Karel Malich
Série II

Id: 425101

Série II

  •  / Série II / Karel Malich
  •  / Série II / Karel Malich
  •  / Série II / Karel Malich

serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 31 x 26 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 18578x

Vyvolávací cena:

18 600