Čas na serveru 06:25:54

Karel Malich
Světlo dne a noci se střídá

Id: 335416

Světlo dne a noci se střídá

  •  / Světlo dne a noci se střídá / Karel Malich

kombinovaná technika/papír, rozměr listu cca 30 x 22,5 cm, značeno, popsáno a datováno na zadní straně, zaskleno v kazetě

zobrazeno: 11304x

Vyvolávací cena:
7 000

53 000