Čas na serveru 07:19:28

Karel Myslbek
Kytice

Id: 476

Kytice

  •  / Kytice / Karel Myslbek
  •  / Kytice / Karel Myslbek
  •  / Kytice / Karel Myslbek
  •  / Kytice / Karel Myslbek

olej/plátno na kartonu, rozměr plátna 40,5 x 31 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, novodobý rám, původní stav

zobrazeno: 3226x

Vyvolávací cena:

27.8.2013, 20:42:00

27.8.2013 20:37 3 000 Kč