Čas na serveru 22:31:21

Karel Nejedlý
Dívky ve větru

Id: 37301

Dívky ve větru

  •  / Dívky ve větru / Karel Nejedlý

nesignováno, akvarel/papír, rozměr 79 x 59 cm, zaskleno, poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 1669x

Vyvolávací cena:

11.7.2016, 21:51:00

10.7.2016 20:01 4 500 Kč