Čas na serveru 14:08:58

Karel Nejedlý
Na pohovce

Id: 1503204

Na pohovce

  •  / Na pohovce / Karel Nejedlý

kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr 37 x 45 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav

zobrazeno: 2554x

Vyvolávací cena:
2 200

7 000