Čas na serveru 15:51:14

Karel Nejedlý
Na pohovce

Id: 1503204

Na pohovce

  •  / Na pohovce / Karel Nejedlý

kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr 37 x 45 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav

zobrazeno: 1792x

Vyvolávací cena:
2 200

7 000