Čas na serveru 15:21:30

Karel Nejedlý
Řeka

Id: 44101

Řeka

  •  / Řeka / Karel Nejedlý
  •  / Řeka / Karel Nejedlý
  •  / Řeka / Karel Nejedlý

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 70 x 58 cm, signováno vpravo dole, otluky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1747x

Vyvolávací cena:

4 300