Čas na serveru 16:10:15

Karel Nejedlý
Zarostlá tůň

Id: 67606

Zarostlá tůň

  •  / Zarostlá tůň / Karel Nejedlý

olej/plátno/karton, rozměr 43 x 59 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1058x

Vyvolávací cena:

25 000