Čas na serveru 20:03:16

Karel Němec
Odpočinek před chalupou

Id: 59704

Odpočinek před chalupou

  •  / Odpočinek před chalupou / Karel Němec

olej/plátno, rozměr 57 x 75 cm, signováno vpravo dole, datováno 38, otlučený rám, obraz v původním stavu

zobrazeno: 2784x

Vyvolávací cena:

1 600