Čas na serveru 04:11:37

Karel Novák
Daleký obzor

Id: 69417

Daleký obzor

  •  / Daleký obzor / Karel Novák

olej/plátno, rozměr 72 x 92 cm, signováno vpravo dole, v minulosti odborně čištěno, nerámováno

zobrazeno: 1686x

Vyvolávací cena:

1 600